KOMSA YAPI TAAHHÜT
Hakkında


Komsa Yapı Taah. Müh. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti konusunda deneyimli, yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projede idareci olarak görev almış mühendisler tarafından Ankara’ da kurulmuş, günümüzde de istikrarlı bir biçimde büyümeye devam eden güçlü ve saygın bir firmadır.

KOMSA Yapı Taahhüt; Barajlar ve Su Yapıları, Ulaştırma Yapıları, Deniz Yapıları, Endüstriyel Tesis İnşaatları ve Bina İşleri konularında uzman teknik kadroya sahip olmasının yanı sıra, Dünya çapında konusunda lider konumda bulunan firmalar ile birlikte Ülkemiz için yüksek önem taşıyan projeler de yürütmektedir. Karayolları Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Milli Savunma Bakanlığı, BOTAŞ (Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş.), Botaş International Limited, TÜPRAŞ (Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.), Aselsan, İsdemir, Erdemir, Opet, Total, Nato gibi idarelere ait tamamlamış olduğu projelerden edindiği yüksek standartla yapım ve taahhüt alanlarında hizmet vermektedir.

Tümünü Görüntüle

Hizmetlerimiz


KOMSA Yapı Taahhüt; kuruluş tarihinden itibaren Türkiye’ nin birçok bölgesinde çeşitli alanlarda uzman teknik ekibi ile pek çok başarılı yapılar inşa etmiştir.

Tüm Hizmetleri Görüntüle

Barajlar, Sulama ve Su İletim Yapıları

KOMSA Yapı Taahhüt; kuruluşundan itibaren DSİ Genel Müdürlüğü,DSİ 5. Bölge Müdürlüğü, DSİ 22. Bölge Müdürlüğü, Aydın Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü, kurumlarına Yapım Onarım konusunda Yapım ve Taahhüt Hizmetleri vermektedir.

Detaylı Bilgi

Ulaştırma Yapıları

KOMSA Yapı Taahhüt ; kuruluşundan itibaren T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Karayolları Bölge Müdürlükleri ve NAMSA NATO Maintenance and Supply Agency kurumlarına Yapım Onarım konusunda Yapım ve Taahhüt hizmetleri vermektedir.

Detaylı Bilgi

Deniz Yapıları

KOMSA Yapı Taahhüt; kuruluşundan itibaren BOTAŞ INTERNATIONAL, BOTAŞ LNG, TÜPRAŞ, ERDEMİR, İSDEMİR, OPET, TOTAL, MİLANGAZ, BOTAŞ CEYHAN Kurumlarına Deniz Yapıları ve Liman Yönetim Sistemleri konusunda Mühendislik ve Taahhüt Hizmetleri vermektedir.

Detaylı Bilgi