KOMSA Mühendislik Hakkında

KOMSA Mühendislik


KOMSA; kuruluş tarihinden itibaren Türkiye’nin birçok bölgesinde çeşitli alanlarda uzman teknik ekibi ile pek çok kuruma mühendislik hizmeti vermiştirmiştir.

  KOMSA; Mühendislik konusunda deneyimli, yurt içinde ve yurt dışında birçok projede idareci olarak görev almış mühendisler tarafından kurulmuştur. Modern teknoloji ve sektördeki yenilikleri takip etmenin başarının garantisi olduğunu bilen KOMSA, bu kapsamda güvenilir ve kaliteli ürün üreten yurtdışı firmaların Türkiye distribütörüdür.

  KOMSA müşterilerine Karayolu ve Havaalanı Üstyapı Yönetim Sistemleri, Test ve Analizleri, Asfalt ve Beton Yol Danışmanlık konularında hizmet vermektedir. Ayrıca Karayolları Genel Müdürlüğü Türkiye Üstyapı Yönetim Sistemi KOMSA tarafından geliştirilmektedir.  KOMSA aşağıdaki alanlarda Mühendislik hizmetleri vermektedir.Karayolu ve Havaalanı Üstyapı Yönetim Sistemi   • Üstyapı Yönetim Sistemleri Kurulumu ve İşletilmesiÜstyapı Test ve Analiz HizmetleriKurumlara Özel Envanter İzleme, Arşiv Yazılımı Hazırlanması ve İşletilmesiYatay ve Düşey Trafik İşaretlerinin Analizi   • Yatay ve Düşey Trafik İşaretlerinin Değerlendirilmesi ve Raporlanması   • Trafik İşaretleri Yönetim SistemiYol Çizgi Boyasının AnaliziYüksek Çözünürlük Mobil Tünel Denetim Sistemi